Sıkça Sorulan Sorular | MGM Mağaza Güvenlik Sistemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bayilik veriyor musunuz?
Çözüm ortaklarımız mevcuttur fakat bayilik vermiyoruz.
Toptancı mısınız perakendeci misiniz?
Toptan fiyatına perakende satış yapıyoruz.
Sadece İstanbul içi hizmet mi veriyorsunuz?
İstanbul merkezli bir firmayız, ancak tüm Türkiye ve yurtdışı müşterilerimize deneyimli teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
Şehir dışına hizmet süreniz nedir?
Ürünlerinizi kargo ile teslim aldığınızdan 24 saat sonra kurulum gerçekleştirilir.
Sipariş verdikten ne kadar süre sonra ürünler hazır olur?
Özel tasarım ürünler dışında hemen!
Kargo ücreti çok tutar mı, anlaşmalı kargonuz var mı?
Anlaşmalı kargomuz bulunmaktadır ancak sizin de anlaşmalı kargonuz varsa bize ilettiğiniz taktirde istediğiniz kargo firması ile gönderi yapılması mümkündür, kargo firmaları ile yapılan anlaşmalar ücretlendirme konusunda standart ücretlerden daha düşük olmaktadır.
Antenlerin montajını kendim yapabilir miyim?
Kurulum kılavuzundaki koşullara uyduğunuz ve gerekli gördüğünüzde teknik servisimiz ile görüştüğünüz taktirde kurulumunu kendinizde yapabilirsiniz.
Başka mağazadaki etiketim bu mağazamda da çalışır mı?
Anteniniz 58 khz ile çalışıyorsa etiketlerinizde 58khz olmalıdır, anteniniz 8.2 mhz ile çalışıyorsa etiketleriniz 8.2 mhz olmalıdır. eğer mağazalarınızda aynı frekans ürünler kullanıyorsanız tabiki başka mağazadaki etiketleriniz bu mağazanızdada çalışacaktır.
Anten sistemleri sağlığa zararlı mı?
CE logosu taşıyan bir ürün; insan emniyeti, can ve mal emniyeti, insan sağlığı, çevre koruması, enerji tasarrufunu öngörür. Tüm anten sistemlerimiz ce belgelidir.
Akusto manyetik sistemler çok elektrik harcar mı?
CE logosu taşıyan bir ürün; insan emniyeti, can ve mal emniyeti, insan sağlığı, çevre koruması, enerji tasarrufunu öngörür. Tüm anten sistemlerimiz CE belgelidir.
Garanti süreniz ne kadar?
Ürünlerimizin garanti süresi kullanıcı hatası dışında (yetkisiz müdahale, sistemlerin sıvı teması ve darbeye maruz kalması, elektriksel yapılan değişiklikler) 2 yıl, yedek parça temini süresi 10 yıldır.
Sitenizdeki ürün çeşidi çok fazla, neye göre seçmeliyim?
Her türlü sistem ile her türlü mağaza korunabilir, burda önemli olan, korumak istediğiniz ürünler, mağazanızın fiziki koşulları ve bütçenizdir. tüm satış danışmanı arkadaşlarımız sistem seçimi konusunda size yardımcı olacaktır.
Bujiteri dükkanım var etiketler çok büyük daha küçüğü yok mu?
Alarm etiketlerimiz mevcut teknolojinin el verdiği ölçüde çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Firmamızdan ihtiyacınıza göre çeşitli alarm etiketleri temin edebilirsiniz.
Bana özel anten tasarımı yapar mısınız?
Üretici firma olduğumuz için teknolojinin mümkün ettiği ölçü ve ebatlara uyarak istediğiniz model anten üretmek mümkündür.
İpek gibi hassas ürünlerde çivi iz bırakıyor ne yapmalıyım?
Çivisiz alarm etiketleri de mevcuttur. Tüm satış danışmanı arkadaşlarımız etiket çeşitlerimiz konusunda size yardımcı olacaklardır.
Alarm etiketleri yıkanır mı?
Alarm etiketleri sıvı ile temas etmemelidir, lütfen yıkamayınız. Temizlemek için nemli bez kullanabilirsiniz.
Anten ne kadar yüksekten algılar?
Antenler kendi boylarını korumak ile yükümlüdür. Ancak kendi boylarından 10 cm kadar fazla algılama yapabilirler.
Koşarken geçiyorum ya da art arda geçiyorum ötmüyor, neden?
Alarm etiketlerinin iç yapılarında kullanılan malzemeler koşma hızında kararsızlık gösterebilir, bazen algılayıp bazen algılama yapmayabilir.