Haberler | MGM Mağaza Güvenlik Sistemleri

Acelemiz yok, hedefimiz liderlik

Rekabetin yoğun olduğu Mağaza Ürün Koruma Sistemleri sektöründe MGM olarak çok verimli bir yılı geride bırakmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Şirketimiz, 10 yıl önce göreve başlayan CEO’muz Murat Gençoğlu 'nun liderliğinde o günden itibaren kendisine yeni bir vizyon ve yol haritası belirledi.

Gençoğlu, göreve başladığım günlerde yapmış olduğum değerlendirmeler neticesinde, sektöre yön veren öncü firmaların rekabet ederken müşterilerini çok ihmal ettiğini gözlemlediğini, o günden itibaren yeni vizyon ve hedeflerini belirlerken tümüyle tüketici talep ve beklentilerine odaklandıklarını söylemektedir. Mağazalarda en çok tercih edilen Elektronik Ürün Koruma Sistemleri tedarikçisi olmak amacıyla, geride kalan bu 10 yıllık süreçte kendilerine uzun vadeli bir yol haritası ve Arge çalışma planı hazırladıklarını ve bunun sonuçlardanda büyük mutluluk duyduğunu gururla ifade etmektedir.

Bu süreçlerin sonucunda Teknolojik Gelişim ve Hizmet kalitemizi üst seviyelere ulaştırıp büyümemizi hızlandırmayı başararak, sektörel pazar payımızı ciddi oranda artırmış bulunmaktayız Buda bize şunu gösteriyorki, konusu ne olursa olsun ticaret yaparken asıl amaç para kazanmak değilde müşterilerimizin gönlünü kazanmak olduğunda verilen emeğin karşılığı her şekilde alınmaktadır. Gençoğlu hedeflerinin tabiki pazarda açık ara liderliği ele geçirmek olduğunu söylerken bunun için aceleleri olmadığının da altını çizmektedir. MGM Ceo'su Murat Gençoğlu bunu nasıl yapacaklarını şöyle anlattı:

 Yaklaşık 10 yıldır MGM Mağaza Güvenlik Sistemlerinin yöneticiliğini yapmaktasınız, geldiğinizde şirketi nasıl buldunuz?

MGM'yi göreve başlamadan çok daha öncesinden tanıyan biriyim. Ayda birkaç kez mutlaka genel merkezlerine ziyaretlerine gidiyordum. Dolayısıyla MGM' nin ne kadar büyük bir şirket olduğunu, potansiyelinin nerelere varabileceğini ve neyi temsil ettiğini çok iyi görebiliyordum.

 Bugün itibari ile MGM Türkiye’nin açık ara en büyük mağaza güvenlik sistemleri perakendecisidir. 2019 yılı sonu itibarı ile 10.000 den fazla mağazada ürümlerimiz mevcut, 30 dan fazla ülkede direk yada dolaylı yolla ürünlerimiz kullanılmakta. Ülkemizi bir yana bırakın ülkemiz dışında dahi ürünlerimizi kullananların tavsiyeleri ile bizlere ulaşan yeni müşterileri yeni talepleri görüyoruz bunları karşılıyoruz. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Ülkemiz mağaza güvenlik sistemleri perakendeciliğinde rekabetin üst seviyede olduğu bir ülkedir. Geçtiğimiz dönemlerde de aşırı rekabet vardı. Şu anda belli geçmişi olan firmalar bu işi ciddi anlamda yapabiliyor. MGM 19 yılda hem Türkiye’de hem Yurt dışında çok güzel yerlere geldi. Özellikle teknolojik altyapıya çok ciddi yatırımlar yapılması sonucunda sektörün en büyük markalarına kurulumlar yaptı hizmetler verdi vermeyede devame ediyor.

 Göreve geldiğinizde sizden beklenti neydi?

Amacımız müşterilerimizi memnun etmek. Onlarla ticari ilişkilerin ötesinde dostane bağlar kurabilmek. Bunun neticesinde ise Türkiye’nin en çok tercih edilen mağaza güvenlik sistemleri perakendecisi olmak istiyoruz. Tüketicinin en çok tercih ettiği marka olmak amacındayız. İlk geldiğimde yaklaşık 1,5 ay olabildiğince çalışanları dinledim, gerek saha gerekse şirket içi çalışanlarımızdan müşteri şikayet ve taleplerini dinledim. Şirkette yer alan tüm departmanların her birinin yöneticisiyle ve ekipleriyle toplantılar yaptım. Herkesle anket yaptık ve onlara 4 basit soru sorduk: “Ne kalsın, neyi değiştirelim, eksiğimiz ne, sizce bizi olumlu yada olumsuz anlamda farklı kılan nedir?” Bu soruların yanıtları sayesinde elimizde epey bilgi toplandı. Bu doneleri incelediğimizde sektöre yön verenlerin birbirleri arasında rekabet etmekten müşteri memnuniyetini unuttuğunu gördük. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini eleştirilerini merkeze koyarsak, sürdürülebilir oluruz, doğru iş yaparız dedik. Böylelikle vizyonu belirlemiş olduk.

 Değişimi sağlamak için nasıl bir plan yaptınız?

 ARGE ekibimize gerekli teknolojik donanımları sağladık, kısa ve uzun vadeli çalışma haritamızı belirledik, Çeşitli yeni ürün fikirleri ortaya çıkardık. Değişmekte olan teknolojiye ayak uydurmak için yeni 

ürünler geliştirip piyasa ihtiyaçlarına hızlı cevaplar vermeyi hedefledik. Nasıl daha hızlı olabiliriz, nasıl daha iyi organize olabiliiriz, müşteri memnuniyetini nasıl artırabiliriz fikriyle türkiyenin pek çok noktasına teknik servis bölge temsilciliklerimizi oluşturduk. Bunun sonucunda her ilimize daha hızlı ve kolay ulaşım sağlar hale geldik. Satış ekibimizi her alanda uzmanlaştırdık , müşteriye gerek telefonla gerek yüzyüze ürünlerimizin artıları eksileri konusunda yeterli bilgilendirmeyi sağlayacak konuma getirdik. Sektöre satılmakta olan ürünlerin sadece artılarını değil eksik yönlerinide müşterilerle paylaşmalarını özellikle istedik. Bunları adım adım hayata geçirmeye başladık. Bunun sonucunda da beklediğimiz ve amaçladığımız müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıdık.

 

 

Murat Gençoğlu: “Lider Olmak İçin Çalışıyoruz”

MGM’nin kısa, orta ve uzun vadede hedeflerini özetleyen Murat Gençoğlu, şu bilgileri veriyor:

MGM olarak, dünya çapında mağazacılık sektöründeki ürün güvenlik ihtiyacını oluşturan; alarm anten modelleri, etiket ve aksesurları,deaktivatörler, çözücüler, telefon ve tablet koruma sistemleri, kişi sayım cihazları, koruma kutuları ve askı çubukları, elektronik raf etiketleri üreten büyük bir firmayız. 18 sene önce adım attığımız bu büyük ve potansiyeli yüksek pazarda lider olmak ve herzaman müşterilerimize daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Geçen bu 18 yıl fabrikamızdaki üretim ve tedarik zincirine dönük yatırımlar ile geçti. Bu esnada satış ve ülkemizin değişik bölgelerinde yerleşik olarak bulunan teknik servis teşkilatlarımızı da geliştirerek ihtiyacı olan müşterilerimize daha hızlı ulaşabilmenin gururunu yaşamaktayız. Bundan sonraki hedefimizi, kalitesini dünya çapında projeler ve pazarlarda ispatlamış ürünlerimiz ile dahada büyüyerek ve piyasada lider konuma gelmek olarak özetleyebilirim. Bu yıl içinde fabrikamızda 'Kablolu Koruma' sistemlerimizi Türkiye’de üretmek için yeni bir hat kurulumu gerçekleştirdik. Ağustos ayından itibaren Kablolu Koruma ürünlerimizi Türkiye’de üretmeye başlayacağız. Bunun yanında alarm anten ürün gurubunda Akrilik Anten ve Abs Plastik Anten ürünleri ile pazar payımızı artırmayı sürdüreceğiz. Ayrıca giderek popülaritesini artıran kablolu koruma sistemleri için de özel bir ürün serisi geliştirdik. Bunuda çok yakında değerli müşterilerimiz ile buluşturacağız.

Görünmezliğiyle Gizli Olanı Görür. İmkansız Olanı Yapar…

 

 

 

Mgm alarm anten sistemlerinde ilk kez uygulanılan çift akrilik sistemi, iki adet 10 mm akriliğin içine özenle gizlenen kabloların yerleştirilmesiyle tasarlanmıştır.

58 Khz Akusto Manyetik Sumru Anteni çepeçevre saran kablolama sistemi ile mağazalarınızda güçlü bir koruma ile muhteşem bir görüntü oluşturur.

 

Bakış Açınızı Değiştirir. Teknolojiyi Yeniden Tanımlar…

Kartal Anten Sistemi keşfedilmek ve sahip olmak için daha fazla neden sunuyor. “ Çünkü “ kelimesi çoğu zaman bahane üretmek için kullanılır. Güvenlikte zirveye ulaşan Akusto Manyetik Alarm Anten çeşitlerimiz artık bahaneye yer bırakmıyor.

Artık “ÇÜNKÜ” kelimesi ileriye gitmenin en yeni teknolojiyi çok daha hesaplı  kullanmanın sebebi olabilir. MGM “Hadi daha ne bekliyorsunuz?” diyen Alarm Anten Sistemleri üreticisidir.

Ailemizin Yeni Üyesi ALFA

MGM Alfa'yı 2019 Ocak ayında  tüketicilerimizle buluşturduk. Kablolu Koruma ve Teşhir Sistemleri, tüm telefonlarda ve tabletlerde  hem şarj edebilme hem de koruma özelliğini bağımsız olarak yapan ALFA, çift koruma sistemi özelliği ile tüketicilerimize ekstra güvenlik sunmaktadır.Mgm Alfa bu özelliği ile sadece işinizi kolaylaştırmakla kalmıyor  uygun fiyat avantajlarıyla gerçek bir güvenlik deneyimi sunuyor.

Kablolu Korumada Yeni Edge Dönemi

Kablolu Korumada MGM Mühendisleri tarafından üretilen cep telefonları ve tabletler için bağımsız çalışma özelliğine sahip olan yeni EDGE' i satışa sunmuş olmanın sevinci içerisindeyiz.Hem fiyat avantajları hemde kalitesiyle sektöre çok hızlı bir giriş yapan yeni EDGE koruma müşterilerimizden tam not almayı başarmıştır.

MGM'den Aksesuarlar İçin Güvenli Bir Çözüm Daha !!!!!

Mağazacılık da en büyük sorunların başında aksesuarların korunması gelmiştir. Bu konuda firmamız yeni bir arayış içine girmiş ve yeni bir ürünün geliştirilmesi saglanmıştır. Daha önceleri dünyada ve ülkemizde aksesuarlar için alarm etiketleri, çivi, lanyart ve kağıt etiketler kullanılmış fakat müşteri memnuniyeti tam anlamıyla sağlanamamıştır.Bunun sebebi de etiketlerin ürün üzerinde ya kolayca ayrılması yada etiketin üründen büyük olmasıydı, buda müsterlerimizi memnun etmiyordu

Ar-Ge laboratuvarlarımız sizler için dünyanın en minik en güçlü Aksesuar Alarm Etiketini artık üretmiş bulunmaktadır.Dünyanın en küçük ve en güvenli alarm etiketi 8.2 Mhz R.F (Radyo Frekans) ve 58 Khz A.M (Akusto Manyetik) olarak ürün gamımızda yerini almıstır.Sizlerle daha güvenli yarınlara beraber yürümek üzere...

Son Bahar Kampanyamız Başladı

Sonbaharın keyfini yıldızlar gibi çıkarın.

En İyilerin Alternatifi Yoktur

Yaz kampanyamız başarı ile sona ermiştir.Bu kampanya ile satış hedeflerimizi yakaladık. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler...

Rakipsiz Koruma

En geniş 58 khz Akusto Manyetik anten ve etiket model seçeneğine sahip MGM, 20 bin anten ve 100 milyondan fazla etiket satışıyla perakende  dünyasının geleceğini değiştirdi. Şimdi sıra yeni model 58 khz Akusto Manyetik anten Flamingo ile hem ülke hem dünya pazarında fark yaratmada...

MGM'de Kampanyalar Ses Getiriyor

17 Nisan - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli kampanyalarımız içerisinde yer alan 1.250 TL'lik Atmaca Anten YOK SATIYOR.

Ülkemizin her yerinden gelen tüm siparişleri 7 gün 24 saat maksimum performans ile çalışarak sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Türkiye içi ve Yurtdışından gelen tüm sipariş ve bu ilgi için çok teşekkür ederiz.

 

Çalışan Profilimiz, Stratejimiz

Şirket stratejilerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesinde bizleri başarıya taşıyan ana güçlerimizden birinin, çalışanlarımız olduğu inancı ve “ önce insan “ yaklaşımı ile çalışanlarımızın gelişimine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla, motivasyonları, iş tatminleri ve mutlulukları ile birlikte verimliliğimizi artırmak.

Takım çalışması bizim için yaşam tarzıdır. Biz bir aileyiz. Birbirimize güvenir ve saygı duyarız. Birbirimizi anlamak, güven duymak ve birbirimizi desteklemek için; şirketimizde, açık, önyargıdan uzak, karşılıklı etkin iletişime dayanan çalışma ortamının sağlanmasına gayret ediyoruz.

Sizin için geliştiriyoruz, sizin için üretiyoruz.

STATÜ GRAFİĞİMİZ

Sektöründe ulusal ve uluslararası alanda güç ve etki alanlarının artmasına liderlik eden MGM Güvenlik, her geçen yıl şirket statüsünüde geliştirerek sektöre farklı bir renk katıyor.

  • Büyüme: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.
  • İnovasyon: Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.
  • Marka: Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen marka olmak.
  • Müşteriler: Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider "Ürün Koruma Sistemleri"  markası olmak.

Zarif Uyarılar, Kalıcı Etki KUĞU ANTEN

MGM Markası ile İstanbul Maltepede küçük bir atölyede ilk anten üretimine 2001 yılında başlanmıştır. Üretilen ilk seri üretim modeli, PELİKAN ismi ile üretilmiş olan radyo frekans anten modeliydi. Aynı yıl ikinci bir model olarak, Akrilik bir konsept olan ve yine Radyo Frekans Sistem ile çalışan KUĞU Anten modelinin üretimine başlanmıştır. Bu Model zerafeti ve her konsepte uyabilen şeffaf görünümü ile bugünkü başarıya ulaşılmasında cidii bir milat oluşturmuştur. Bu model günümüzde de perkende sektörünün öncüsü birçok marka tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.

Alarm anten üretimine ve bu alanda büyümeye odaklanan firmamız 2007 yılında ise sahip olduğu üretim teknolojileriyle bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak sadece anten üretimi için İstanbul Yakacık adresindeki yeni Fabrikasını devreye aldı. Yeni tesisinde Radyo Frekans Sistem ile birlikte Akusto Manyetik Sistem alarm anten modeli üretimine de başladı. 2009 yılından sonra ULTRA PELİKAN ANTEN - KUĞU ANTEN VE ARDIÇ ANTEN modeliyle birlikte pek çok yeni model anten üreterek üretim adetlerini yıldan yıla arttırmaya devam etti. Marka büyümesindeki en büyük payın, sahip olduğu sadık müşteri kitlesi ile birikte KUĞU ANTEN (mono ve dual sistemleri), ve KUĞU MEDYA (ülkemizde cam anten  olarak biliniyor) modellerininde bu büyümede payıda oldukça büyüktür.

MGM Üretmeye Devam Ediyor.

Sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimle, küresel pazarlara nitelikli ürünler sunmaya devam eden kurumunun başarısını değerlendiren MGM Güvenlik Sistemleri San.ve Tic. Ltd CEO’su Murat GENÇOĞLU: “Tüm dünyadaki müşterilerimizin takdiri sayesinde bugün gelinen noktada 20 bin adetlik bir Anten üretim başarısına imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin mağazalarındaki ürün koruma ihtiyaçlarını konseptlerine uygun modellerle karşılamaya devam ederken, güvenlik düzeyini en üst seviyede tutma hassasiyetinden asla ödün vermiyoruz. Alarm Sistemlerini her geçen gün geliştiren ve üreten bir firma olarak bu yaklaşımları kurucumuzdan devralmış olup, bunu üretimimizin temel dayanak noktası olarak kabul etmekteyiz. MGM olarak bir sonraki 20 bininci antenimizi müşterimize ulaştırmak için güvenli ve kaliteli alarm antenleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Murat Gençoğlu

HERKESE AKUSTO SİSTEM; ARDIÇ TREND

Yeni Stil Koruma sloganımız ile yola çıkarak ürettiğimiz Ardıç Trend İki anten kullanılan yerlerde tek başına da kullanılabiliyor. Günümüz ürün koruma teknolojisine uyarlanarak üretilen bu model müşterilerimiz tarafından da en çok tercih edilen antenler arasındadır. Günümüzde tüm mağazalar akusto manyetik sistemlere dönüş yapmaya başlasada bütçesini zorlayan firmalar bu ürünleri tercih etmeyebiliyor. Her bütçeye uygun olarak paneli de içinde olan Ardıç Trend ürünümüzü geliştirdik ve hizmetinize sunduk. 

 

MGM, 20 Bininci Alarm Antenini Üretti!

Dünyanın önde gelen Mağaza Güvenlik Sistemleri üreticilerinden MGM Mağaza Güvenlik Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti. küresel çapta gerçekleştirdiği 20 BİN adet Anten üretim başarısıyla, önemli bir kilometre taşına ulaşarak dünya ürün güvenlik antenleri üreticileri endüstrisinin tarihine geçti.

KALİTELİ SONUÇ; R-50

38 Ülkeye sorunsuz bir şekilde ürün ve hizmet veriyoruz. MGM Güvenlik olarak, herzaman ürünlerimizde en son teknolojiyi kullanmaktayız. Bunlardan; 8.2 MHz R.F. Sert Alarm Etiket olarak, tasarım ödüllü olan bu etiketimiz 2016 yılında perakende sektörünün gözdesi olmuştu. Bu yıl da rağbet gören R50, cazip fiyatlarla ürünlerinizi itinayla korumaya devam edecek.

Hava Harp Okulu Müzesi Projesi

RFID ve ürün koruma (Akusto Manyetik) birleştirilerek, Hava Harp Okulu Müzesinde sayım ve Güvenlik Projesini başarıyla tamamladık.

MGM bilgi birikimi ve uzmanlığı sayesinde bir çok projeye imza atıyor

 "WEPUBLIC" güvenli ve konforlu bir alışveriş ortamı sağlayabilmek için, MGM Güvenlik alarm anten sistemlerini tercih etti. Ürün koruma sistemlerinin tüm fonksiyonlarını, mühendisler ve uzman teknik kadrosu tarafından  7/24 saat kesintisiz hizmet vererek çözüm sağlayan MGM, anahtar teslim bir projeyi daha başarıyla bitirmiş oldu.

Görünmezliğe doğru…

MGM Güvenlik, Yüksek Teknolojiyle Donattığı Paspas ve Anka Ankastre Anten Modelleri ile ürün güvenliğinde sınır tanımayacağını göstermeye devam ediyor.

Mağazalarda ürün güvenliği akla geldiğinde mağaza sahiplerini en çok düşündüren ilk iki sorun tabi ki mağaza girişlerindeki alan kaybı ve görsel uyumsuzluk oluyor.

 

 

MGM Güvenlik’in gücü tecrübe ve müşteri memnuniyetinden geliyor

MGM Güvenlik Art Direktörü Esma Yazıcı: “MGM Güvenlik, müşterilerine satış öncesi ve sonrası verdiği destek dışında, tüm sosyal medyada da kampanyalar ve ürün hakkında detaylı bilgilendirmelere yer veriyor” dedi.

Türkiye’nin ilk tasarımcı ve üretici mağaza güvenlik markası olan MGM Güvenlik, 2001’den bu yana faaliyetlerini devam ettiriyor.İddia Değil Gerçek

Dünyada en fazla anten modelinin MGM'de olduğu tescillendi.

12 adet RF (Radio Frekans) ve 8 adet AM (Akusto Manyetik) anten modelini tescil ettiren MGM bu alanda da liderliğini belgeledi.

500'den fazla alarm etiket modeli, 2000'i aşkın  ürün koruma sistemleri için yerli olarak ürettiği ürün yelpazesi ile her sektöre ve tüm dünyaya hizmet vermeye devam ediyor.

Müşteriler MGM ile güvende

AR-GE yatırımları ve teknik servis kabiliyeti sayesinde fark yaratan MGM Güvenlik, kaliteden ödün vermeyen yapısı ve hızlı çözüm sunan politikasıyla, müşterilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Mağaza güvenlik ekipmanları konusunda dünyada kabul görmüş ürünlerle perakende sektörüne hizmet veren MGM Güvenlik, Dünya ve Türkiye’deki krizlere rağmen büyümesini sürdürüyor.


Türkmenistan Havalimanı Projesi

150.000 m² kapalı alanda yılda 14 milyon yolcuyu ağırlayacak olan Türkmenistan Havalimanı Projesinde Retail alanlara güvenlik projesi 2016'nın Temmuz ayında sorunsuz bir şekilde başarıyla gerçekleştirildi. MGM Güvenlik havalimanı projelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEYİZ

İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Genel Merkez Noktamız, Tüm İstanbul Geneline Ücretsiz Montaj Avantajı İle Hizmet Vermektedir.
Tüm Türkiye Geneli Merkez Bölgeliklerimiz, ANKARA, İSTANBUL, MARMARA, DİYARBAKIR, İZMİR, ADANA Olarak Alanında Uzman Personelleri ile Müşterilerimize En iyi, En Kaliteli Ve En Hızlı Hizmeti Sunmaktayız.

EVE SHOP PROJELERİ DEVAM EDİYOR

Her geçen gün büyüyen kişisel bakım ve kozmetik Eve Shop mağazalarının; Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırklareli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ olak üzere toplam 102 mağazanın ürün koruma sistemlerini ve kaliteli teknik servis ağını sorunsuzca karşılıyoruz.

BJK VODAFONE ARENA MGM İLE MAKSİMUM KORUMADA

Beşiktaşlılar'ın unutulmaz zaferler ve kupalar yaşayacağı Vodafone Arena 11 Nisan 2016 açıldı... Beşiktaş-Bursaspor mücadelesiyle kapılarını açan Vodafone Arena, Beşiktaş'ın kendi mali kaynaklarıyla inşaa ettiği ve ülkemize kazandırdığı büyük bir eser olarak yükselmekte...
Vodafone Arena Beşitaş JK Store güvenlik sistemleri entegrasyonu MGM Güvenlik tarafından yapıldı.
MGM ailesi olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yeni model 58 khz Kanarya Antenimiz

2016 yılında lansmanı yapılan Kanarya anten sistemi, simge haline gelmiş tüm mağazalarda çarpıcı tasarımı ve güvenliği ile iz bırakıyor.

Müşteri geri dönüşleri ile güncellenen elektronik kart sistemi ve dayanıklı gövde yapısı ile Kanarya müşterilerine yüksek kaliteli Güvenlik sunmaktadır.

Kendinden panelli yapısı ile pratik montaj ve ekonomik fiyat özellikleri ile Kanarya, akusto manyetik teknolojide gelinen son noktadır.

KANARYA

Bu ürün sizin ve bizim eserimizdir.

MGM yeni müşteriler ile büyümeye devam ediyor.

Yerli üretimle bir Dünya markası haline gelen MGM Güvenlik, 2015 yılında portföyüne yeni müşteriler ekleyerek cirosunu % 32 oranında artırdı.

Müşteri memnuniyetini ve kalitesinden asla ödün vermeyen MGM müşterilerinden aldığı güçle yatırımlarını sürdürmeye devam edecektir.

YENİ STİL KORUMA

Dinamik dış tasarımı ve yüksek kalitede güvenliği sayesinde TREND sizi ayrıcalıklı hissettirecek. Ayrıca kontrol paneli olmaksızın fiyat avantajı ve kolay montajı ile mağazalarda yeni bir aşamaya öncülük ediyor.

BU KAMPANYALAR ÇOK İLGİ GÖRÜYOR

MGM bünyesinde bulunan kendine özgü yaratıcı tasarımlara sahip ürünleri dönemsel olarak daha da avantajlı fiyatlar ile websitemiz de yayınlıyoruz. "KAMPANYALAR"" bölümümüze göz atmayı unutmayın. .

Aynı zamanda sosyal medya üzerinden de bir çok kişiye ulaşmasını sağlıyor.

Müşterilerin istek ve taleplerine göre kampanyalar düzenleyerek "TL" bazından hizmet veriyor.

Türkiye Genelinde Bayilikler Verilecektir.

Türkiye Genelinde Bayilikler Verilecektir.

İrtibat: +90 216 452 82 09 (pbx) - info@mgmguvenlik.com.tr

MGM Papiroom'da

Yeni nesil sosyal paylaşım sitesi olarak Papiroom , getirmiş olduğu yeni bakış açısı sayesinde her kullanıcıyı kendi gazetesinin patronu olma fırsatını verir ve kullanıcıların karşılaşmış oldukları ilginç olaylar ya da ilgi alanları hakkında kendi yorumlarını katarak hazırlamış oldukları içerikler sayesinde her okura hitap edebilir ve aynı anda başka kullanıcıların gazetelerini de okuma ve yorumlama fırsatı tanır.

MGM Güvenlik kendi alanında sergilediği ürünleri, gelişmeleri, günümüz teknolojisine ayak uydurarak Digital Gazete olarak tamamını Türk Mühendislerin yaptığı bu platformda yerini aldı.

GALAXY / MARS

Açıkta sergileme ürünlerimizden Galaxy ve Mars kullanıcılarına donanımlı bir hizmet sağlıyor.
Galaxy; bağımsız koruma olarak şıklığı ile koruma gücünün dışında göz dolduruyor. 162 gr. ağırlığında olan bu ürünü masaüstü ve duvara monte olarka kullanabilirsiniz. Kullanıcı tarafından da yoğun ilgi gören bu ürün çok iddialı..

KESİNTİSİZ GÜVENLİK BAKÜ'DE

Yıllık 3 milyon yolcu kapasiteli, 53.000m2 yolcu terminali olan Bakü Haydar Aliyev Airport güvenlik çözümleri için MGM'yi tercih etti.
Son teknoloji entegrasyon yeteneği ve güvenlik sistemleri ile aynı kalite ve anlayışla çözüm sağlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Ürün Koruma Sistemlerinde Lider Marka: MGM

MGM CEO'su, Murat Gençoğlu MGM'nin güçlü ve kurumsal ve finansal yapısı ile bu sıralamada öne çıktığını kaydetti. Gençoğlu, 2014 yılında da MGM ülkemizin en değerli markalarıyla çalışmayı artırarak sürdürdü ve zirveyi kimseye bırakmadı, tüketici tercihlerinin de bu seçimde önemli bir kriter olarak rol oynadığını belirtti.

MGM, Tüm Yeni Ürün Konseptiyle İSAF'taydı

MGM, CNR'da İSAF 2014'teydi. Teknolojisi ile üstünlüğünü kanıtlayan MGM geleceğe dönük tasarımlarıyla da farkını ortaya koyuyor. MGM mühendisleri tarafından tasarlanan, Türk işçisi tarafından üretilen ürünleriyle, bu yıl da İSAF'ın gözdesiydi.

MGM Artık Başkentte

MGM Güvenlik Sistemleri 2015 yılının ilk aylarında, siz değerli müşterilimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ankara, Batıkent'te kendi binasında size hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyacaktır.

MGM Güvenlik Sistemleri RFID'de de Fark Attı

MGM Güvenlik, eğer mağazanızda geleneksel olan Radyo Frekans etiket ve anten sistemleri veya Akusto Manyetik etiket ve anten sistemleri varsa hemen bu sistemlerle entegre edilebilen RFID çivi vasıtasıyla ekstra maliyet ödemeden RFID etiket sistemine kavuşmuş olursunuz.

58 KHz Akusto Manyetik Kırlangıç Anten, Kategorisinde Açık Ara Liderliğini Sürdürdü

Ülkemizde ve dünyada tüm zamanların en çok tercih edilen mağaza güvenlik anteni olan Kırlangıç, 25mm akrilikten üretilmiş olup tamamen el işçiliğidir. Ülkemizde 2014 yılının ilk 6 ayında kendi kategorisinde liderliğini gene sürdürdü.

 

MGM Anten Sistemlerinden Radyo Frekans 8.2 MHz Kuğu Anten Bir Rekora İmza Attı

1000 takımı aşan satış rekoru. MGM Kuğu Anten 2014 yılı Ocak-Eylül ayları arasında 1000 adetlik satış rakamına ulaşarak, kırılması çok zor bir rekora imza atmıştır.

MGM Facebook'ta

Firmamız ile ilgili güncel haberler ve projelerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. FaceBook

Web Sayfamız Güncellendi

MGM Güvenlik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak web sitesi arayüzünü mobil cihazlara uyumlu hale getirerek güncellemiştir.